Rodinný Apartmán Deluxe

On Air hotel nabízí ubytování až pro šest osob (čtyři stálá lůžka a dvě přistýlky) s cenou za noc už od 990 Kč za pokoj! Apartmán je vhodný nejen pro rodinné ubytování v rámci výletů či dovolené okolo Brna, ale pro svou krátkou dojezdovou vzdálenost na brněnské výstaviště – BVV i pro ubytování v rámci veletrhů či propagačních akcí.

Na výstaviště se z hotelu dostanete za 5 minut, brněnský Autodrom je vzdálen pouhých 10 minut jízdy.

Apartmán je kompletně vybaven lůžkovinami, nábytkem včetně křesílek a konferenčního stolku. Je možné si jej pronajmout na jednu noc nebo se slevou i na delší období. V apartmánu samozřejmě najdete i kuchyňku. Mezi nadstandardní vybavení patří kromě televizoru s kabelovými programy i datový projektor, osobní počítač s připojením na internet a DVD přehrávač.

Jako zajímavý bonus nabízíme využití velkého hotelové zahrady včetně zahradního altánu pro grilování. Na vaše přání zajistíme grill, nápoje ale například i naložení masa.

K ubytování je možno přikoupit vyhrazené parkovací místo a samozřejmě využít i všech možností, které hotel nabízí – bezplatného parkování přímo u hotelu, hotelové zahrady či ubytování pro domácí mazlíčky. V hotelu je možno využít i „kolárnu“ pro úschovu vašich jízdních kol vhodných pro výlety po okolí.