Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností ubytování pro páry, rodinné výlety i pro kolegy za příznivé ceny a v těsné blízkosti Brna, to vše nabízí On Air hotel.

Naše útulně zařízené pokoje pro dva nabízejí varianty manželských i oddělených lůžek vhodných například pro služební cesty. V ceně jsou samozřejmě všechny poplatky a v hotelu je možno si přikoupit i levnou a chutnou snídani. Vybavení odpovídá standardu hotelu a pokrývá všechny potřeby hotelových hostů. Na pokoji je televize s dálkovým ovládáním a příjmem kabelové televize i bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi.

Sociální zařízení pokoje zahrnuje toaletu i umyvadlo a sprchový kout. Pokoje mají podlahové vytápění, které zpříjemňuje pobyt plynulou regulací teploty.

V rámci ubytování v On Air hotelu můžete samozřejmě využít hotelové parkoviště zdarma, zahradu či úschovnu jízdních kol.

V okolí pak můžete využít vyjížděk na koni, turistických stezek, romantických výletů i prožít krásy přírody jižní Moravy.

Hotel je vhodný pro ubytování s dětmi i pro vaše psy či jiné domácí mazlíčky.